Audio

Ranking bezprzewodowych słuchawek dla biegaczy

• Zakładki: 484


Bezprzewodowe słuchawki douszne ostatnimi czasy stały się bardzo popularne wśród biegaczy, szczególnie ze względu na ich przystępność cenową oraz funkcjonalność. Na rynku pojawia się coraz więcej producentów oraz modeli, przez co ciężko jest dokonać właściwego wyboru. Aby ułatwić Ci to zadanie, przedstawiamy nasz ranking najlepszych słuchawek bezprzewodowych do biegania.

Bose SoundSport Wireless

W naszej ocenie są to najlepsze słuchawki bezprzewodowe do biegania, dostępne na rynku. Ich największą zaletą jest dokładne dopasowanie do uszu oraz kanału słuchowego oraz idąca za tym wygoda. Słuchawki połączone są ze sobą kablem, który pełni istotną funkcję, a mianowicie zabezpiecza je przed ewentualnym upadkiem na ziemię. Słuchawki są odporne na pot oraz deszcz. Za jedyną wadę tego urządzenia można uznać żywotność baterii, która wynosi ok. 6 godzin, jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że dla większości osób, będzie to w zupełności wystarczający czas.

JBL Reflect Flow

Jeżeli poszukujesz słuchawek zapewniających dobrą jakość dźwięku oraz dużą żywotność baterii, te słuchawki będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Firma JBL w ostatnich latach stała się bardzo popularna, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości dźwięku w stosunkowo niskiej cenie. Słuchawki Reflect Flow są wyposażone w bardzo dobry, przejrzysty bas. Ich największym atutem jest bateria, której żywotność wynosi 10 godzin.

Sony WF-1000XM4

Te słuchawki z całą pewnością można uznać za high-endowe słuchawki do biegania. Prezentowany przez nie dźwięk jest bardzo dynamiczny, szczegółowy, a także wzmocniony poprzez bardzo wyraźny bas. Słuchawki posiadają funkcję redukcji szumów oraz system Speak To Chat, dzięki któremu istnieje możliwość prowadzenia rozmowy bez wyjmowania wkładek dousznych. Ogromną zaletą tych słuchawek jest posiadanie baterii, której naładowanie wystarcza na 16 godzin użytkowania. To sprawia, że będą doskonałym rozwiązaniem dla osób uczestniczących w maratonach lub ultramaratonach. Ich wadą jest jednak bardzo wysoka cena, wynosząca ok. 1000 zł.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
623 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *