AGD

Dobry ekspres do kawy – nasze propozycje

• Zakładki: 166


Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów spożywanych na całym świecie, a jej parzenie stanowi element codziennej rutyny wielu Polaków. Współczesne ekspresy do kawy robią znacznie więcej niż tylko samo parzenie. Niektóre mielą ziarna, inne spieniają mleko do latte, macchiato czy cappuccino, a jeszcze inne przygotowują nawet mrożoną kawę. Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas modele dobrych ekspresów do kawy.

Ninja Specialty Coffee Maker

Nie bez powodu na temat tego ekspresu do kawy pojawia się w sieci wiele pochlebnych recenzji. Urządzenie to wyróżnia się na tle konkurencji wszechstronnością. Przy jego pomocy, można przygotować tak naprawdę wszystkie znane rodzaje kawy, w tym kawę mrożoną. Cena tego urządzenia oscyluje w granicach 1000-1200 zł, co zdecydowanie jest zaletą. Za jedyną wadę tej maszyny można uznać jej rozmiar, ponieważ zajmuje sporo miejsca, dużo więcej niż inne dobre ekspresy do kawy.

De’Longhi Nespresso Lattissima Pro

Przy pomocy tego ekspresu do kawy będziesz w stanie zaparzyć każdy ze swoich ulubionych rodzajów wyłącznie za sprawą wciśnięcia jednego przycisku. Urządzenie jest w stanie przygotować takie rodzaje kaw jak: espresso, latte, cappuccino, ristretto, lungo. Maszyna jest solidnie wykonana, a do tego bardzo prosta w użyciu. Za jej jedyną wadę można uznać dość wysoką cenę, która wynosi ok. 2000 zł.

Miele CM5300

Jest to ekspres do kawy z wysokiej półki. Ma bardzo intuicyjne sterowanie dotykowe, elegancki design oraz szerokie spektrum rodzajów kaw do przygotowania. Dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracyjnym w bardzo łatwy sposób można dostosować wielkość napoju, a nawet tworzyć profile kawowe dla każdego użytkownika. Ekspres posiada funkcję automatycznego czyszczenia, jednakże nie oznacza to, że nie wymaga on regularnego czyszczenia z naszej strony. Za jedyną wadę tego ekspresu do kawy można uznać jego cenę, która wynosi aż 4000 zł, jednakże urządzenie zdecydowanie jest warte tych pieniędzy.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
271 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *