RTV

Jak wybrać odpowiedni tablet?

• Zakładki: 215


Rynek tabletów przeszedł długą drogę, aby osiągnąć obecny stan. Współcześnie dostępne są setki różnych modeli, przez co wybór jest ogromny. Ilość dostępnych produktów może nas przytłaczać, przez co często nie wiemy jak dokonać wyboru. W tym artykule podpowiem Ci jak wybrać tablet.

Zastanów się jak będziesz z niego korzystać.

Jeżeli laptop będzie Ci służył wyłącznie do przeglądania Internetu, prowadzenia korespondencji mailowej, odpowiedni dla Ciebie będzie prawie każdy model, ponieważ większość z oferowanych rna rynku produktów jest do tego przygotowana. Jeżeli jednak chcesz na tablecie oglądać filmy, grać gry, bądź tworzyć grafiki, musisz wybrać tablet, który będzie wyposażony w lepszy procesor, pamięć RAM oraz ekran.

Porównaj aplikacje oraz system operacyjny

Wybierając tablet musisz się zastanowić z jakiego systemu operacyjnego chcesz korzystać. Dwa najpopularniejsze to Apple iOS oraz Android. Produkty firmy Apple bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku bardziej skomplikowanej pracy, niż tylko przeglądanie Internetu, dlatego warto postawić na iOS. Android świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy korzystać z tabletu jako uniwersalnego urządzenia.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
231 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *