części do maszyn

Rozmowy na różne tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Chcesz podzielić się jakąś ciekawostką? Śmiało!
Awatar użytkownika
Mikołaj-92
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2022, 6:31

części do maszyn

Post autor: Mikołaj-92 »

Czy ktoś z Was zajmuje się produkcja maszyn i wie gdzie najlepiej zamawiać części do maszyn? Jeśli macie w zanadrzu naprawdę dobrego dostawcę takich części, to chętnie skorzystam z Waszych namiarów. Ja straciłem swojego dostawcę i szukam teraz kogoś nowego, nowego dla mnie, ale nie nowego na rynku. Czy możecie polecić mi kogoś takiego? Naprawdę potrzebuję Waszej pomocy.
MAN2237

Re: części do maszyn

Post autor: MAN2237 »

Ja to kupuję części do mojego volvo, bo sam je naprawiam i przyzna, że wychodzi o wiele taniej niż jakbym miał oddawać samochód do mechanika. Niektóre samochody to są bardzo łatwe w naprawie, a inne wręcz przeciwnie, np. franzuzy.
Barack99

Re: części do maszyn

Post autor: Barack99 »

Ja mam samochód, ale najczęściej jeżdżę motocyklem i części zawsze biorę od mojego mechanika. Ma jakieś zniżki, więc części zawsze wychodzą o wiele taniej niż normalnie miałbym je kupic samodzielnie. Nieraz robię sobie wycieczki na wyspy i musze mieć sprzęt w pełni sprawny na tak długioe trasy
ODPOWIEDZ