Weselnie

Jeśli chcesz podzielić się z innymi opinią o dowolnej firmie, zrób to tutaj. Daj też znać, jeśli potrzebujesz porady w wyborze wykonawcy lub usługi.
trixie

Weselnie

Post autor: trixie »

Oj, w tym roku bardzo dużo rzeczy się pozmieniało, ale cieszę się bardzo, że nie mam na to wpływu, w sensie, że życie mnie zaskakuje. Otóż w przyszłym roku mam już wziąć ślub, a wcześniej nawet o tym nie marzyłam. Nie wiem tylko, który fotograf ślubny może do mnie przyjechać na sesję. Macie na kogoś namiary? Co się uda załatwić?
Anna4

Re: Weselnie

Post autor: Anna4 »

Cześć! Planujemy nasze wesele nad jeziorem na Śląsku https://salaonesto.pl/sala-weselna/nad- ... m-slaskie/ i jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie ta okolica oferuje. Czy ktoś zna rekomendacje dotyczące miejsc nad jeziorem na wesele lub może podzielić się swoimi doświadczeniami w organizacji takiego wydarzenia?
astra

Re: Weselnie

Post autor: astra »

Z tego co wiem, Villa Mamma w Nadarzynie jest popularnym miejscem na przyjęcia weselne Nadarzyn . Elegancka i przestronna sala weselna może pomieścić ponad 200 osób, co czyni ją doskonałym wyborem na świętowanie w gronie najbliższych. Wierzę, że w tak wspaniałym miejscu z pewnością uda się stworzyć piękne wspomnienia.
ODPOWIEDZ