Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Przeglądarki internetowe, dostawcy i obsługa internetu. Dyskusje na temat korzystania z zasobów sieciowych.
AnetaMiska

Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: AnetaMiska »

Szukam firmy zajmującej się budowaniem stron www. Zależy mi na prostym, działającym projekcie, dzięki któremu więcej klientów znajdzie mnie w Internecie. Chcę zlecić wykonanie projektu sprawdzonej agencji u mnie w mieście, Potrzebuje kogoś kto zajmuje się tworzenie stron internetowych Świdnica. Wiem że trzeba dobrze sprawdzać agencję, bo jest ich teraz bardzo dużo a nie każda specjalizuje sie konkretnie w stronach. Jak cos jest od wszystkiego, to wiadomo ...
Słyszałem że firma Codeideas projektuje stron www dla firm. Wiele osób mi poleca ich usługi i mają tez sporo dobrych ocen w sieci. Chciałbym że moja strona internetowa posiadała integracje z Facebook. Czy ktoś z Was wie, ile czasu zajmuje tworzenie strony www? Potrzebuje mieć gotowy projekt w ciągu miesiąca max. Nie mam nawet jeszcze pomysłu na grafikę. Ktoś pomoże?
nawiedzony

Re: Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: nawiedzony »

W obecnych czasach Internet ma niesamowitą siłę. Strona internetowa nie tylko przyczynia się do promocji firmy i dotarciu do nowych potencjalnych klientów, lecz także do pozwolenia klientowi zapoznania się z ofertą naszej firmy. Obecnie każdy z nas przegląda Internet również z telefonu więc jest to szczególnie ważne. Jestem front-end developerem, zajmuję się tworzeniem stron internetowych i chciałbym pomóc Państwu osiągnąć te efekty. Jeżeli prowadzisz mały biznes i chcesz pokazać siew sieci to zapraszam do kontaktu.
ODPOWIEDZ