Łazienka w domu

Rozmawiamy o wszystkim, co nie ma związku z komputerami i internetem. To miejsce na podzielenie się zainteresowaniami, ciekawostkami, a nawet problemami.
nunuś

Łazienka w domu

Post autor: nunuś »

Witajcie, mam stare mieszkanie i też dom do remontu. To pierwsze to tak wiecie, po łebkach się wykończy, byle wynająć i żeby wykończenie kilka lat wytrzymało. Za to w domku chcę zrobić naprawdę świetną łazienkę. Stąd zastanawiam się, czy salvatori to odpowiedni producent. Z tego co wiem, to oferuje elementy w kamieniu naturalnym. Moim zdaniem to świetnie wygląda, a wy jakie macie zdanie?
trixie

Re: Łazienka w domu

Post autor: trixie »

W sumie jestem w kropce, bo wiele osób po prostu idzie wytyczonymi ścieżkami do wykończeń. A mi się wydaje, że warto w tym względzie szaleć. Dlatego zdecydowanie postawię na coś takiego jak cegła na ścianę . Mi się to podoba i mam nadzieję, że wy również macie podobne podejście. Czas przyjdzie, to pokażę Wam, jak to wszystko wykończyłam.
enssa

Re: Łazienka w domu

Post autor: enssa »

jeśli chodzi o remonty, usługi elektryczne są często kluczową częścią procesu. aby mieć pewność, że praca zostanie wykonana bezpiecznie i prawidłowo, ważne jest, aby wezwać wykwalifikowanego elektryka. platformy takie jak https://naprawa.pl/elektryk/bolkow ułatwiają szybkie i wygodne znalezienie odpowiedniej pomocy.
Francus

Re: Łazienka w domu

Post autor: Francus »

Wasza łazienka może stać się własną strefą relaksu. Czystość i porządek w tym pomieszczeniu pomagają odzyskać spokój i zrelaksować się po intensywnym dniu. Tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... dy-i-triki poczytajcie jakie są najlepsze sposoby utrzymania czystości, aby stworzyć własny azyl relaksu.
thesay

Re: Łazienka w domu

Post autor: thesay »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że stiebel eltron partner portal to coś, co pomoże Wam z ewentualnymi naprawami, to co mi poradzicie? Nie wiem, może dla Was to będzie sensowniejsze, jeśli się skupicie na jednym rozwiązaniu, ale jak dla mnie, lepiej jeśli będzie ich więcej. Co uważacie?
deseracta

Re: Łazienka w domu

Post autor: deseracta »

Skoro jest tu tyle doświadczonych osób, jeśli chodzi o remontowanie, to ciekawi mnie, czy wiecie jak układać ogrzewanie podłogowe i co, w razie wielkiego W, może pójść nie tak. Dla mnie to ważne, stąd właśnie szukam podpowiedzi i wskazówek. Dajcie znać, proszę.
felicja93

Re: Łazienka w domu

Post autor: felicja93 »

Widziałam wiele różnych inspiracji, jeśli chodzi o aranżację łazienki i muszę przyznać, że chętnie sprawdzę też Wasze propozycje i dowiem się, na co stawiacie.

___
Zbiornik HYBRYDOWY WBD
ali93

Re: Łazienka w domu

Post autor: ali93 »

Teraz jest wiele ciekawych propozycji dotyczących aranżacji łazienki, więc myślę, że fajny pomysł dla siebie znajdziecie. Nie będzie z tym problemu.

__
Gabinet masażu w Bydgoszczy
klara930

Re: Łazienka w domu

Post autor: klara930 »

Dla mnie łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem, więc nie ukrywam, że zależy mi na jakiś konkretnych rozwiązaniach, aby wszystko super wyglądało.

__
fotografia produktowa
jjustiprzyroodoo88

Re: Łazienka w domu

Post autor: jjustiprzyroodoo88 »

Dajcie mi jakiś pomysł na dekoracje ściany , proszę. Moim zdaniem najlepszą kwestią będzie po prostu szukanie możliwości, by dbać o siebie, a ja nie do końca wiem, czy to dobry plan. Każdy mi mówi, żebym zrobiła coś dla siebie, stąd plan z remontowaniem :) .
Dżony

Re: Łazienka w domu

Post autor: Dżony »

W łazience kolonialnej liczy się każdy detal. Małe dodatki, takie jak świeczniki, misy na mydło czy koszyki na ręczniki, wykonane z naturalnych materiałów, dodają wnętrzu charakteru. Więcej pomysłów na dodatki można znaleźć na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/la ... na-wnetrze które pomogą stworzyć spójną i stylową aranżację.
majka898

Re: Łazienka w domu

Post autor: majka898 »

Łazienka to bardzo ważne miejsce w domu, dlatego uważam, że warto ją odpowiednio zaprojektować i przygotować zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

__
system zarządzania budynkiem bms
jemi8988

Re: Łazienka w domu

Post autor: jemi8988 »

Moim zdaniem łazienka przede wszystkim powinna być funkcjonalna, wiec myślę, że nie będzie problemu, aby wszystko dobrze dopracować.

__
pieczątka edukacyjna matematyczna
bixni

Re: Łazienka w domu

Post autor: bixni »

Ja jestem w dniu, kiedy po prostu szukam sobie możliwości na odpowiednie remonty. Prawdą jest też to, że muszę urządzić pokój nastolatków inspiracje w sieci jakieś mam, ale się obawiam, że popełnię błąd. Możecie mi jednak coś dodać, wskazać, pomóc?
luizaa

Re: Łazienka w domu

Post autor: luizaa »

Dla mnie bardzo ważne jest to, aby łazienka dobrze wyglądała. Ale i też, żeby była funkcjonalna. Dlatego w planach mam tutaj https://nanovolazienki.pl/ się rozglądnąć za wyposażeniem. Słyszałam, że jest to najlepszy salon łazienek, gdzie można kupić artykuły wykończeniowe.
ODPOWIEDZ